آموزش کسب درآمد دلاری از طریق بیت کوین

0

با افزایش روز افزون قیمت دلار ، قطعا به این فکر کرده اید که درآمد خود را بر حسب دلار دریافت نمایید.

 

بیت کوین چیست ؟

بیت کوین نخستین پول رمزنگاری شده‌ای است که در دنیا ایجاد شده است. هنوز مشخص نیست چه کسی این ارز دیجیتال را برای اولین بار خلق کرده است، زیرا ارز رمزنگاری شده در اساس بر مبنای مخفی نگه داشتن هویت کاربران عمل می‌کند. با این وجود، بیت کوین برای اولین بار در مقاله‌ای که توسط یک برنامه نویس با اسم (احتمالا مستعار) ساتوشی ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) منتشر شد، به جهانیان معرفی شد. با این وجود هنوز مشخص نیست که ساتوشی ناکاموتو کیست.

از آنجا که بیت‌ کوین نخستین ارز دیجیتال دنیا بود، سایر ارزهای دیجیتال ایجاد شده پس از آن را آلت کوین (Altcoin) یا «سکه جایگزین» نامیدند. لایت کوین (Litecoin)، دش (Dash)، مونرو (Monero) و اتریوم (Etherum) و صدها سکه دیگر همگی ارزهای دیجیتالی هستند که «آلت کوین» نامیده می‌شوند.

 

بیت کوین چند است؟

قیمت هر بیت کویت در حال حاضر در بازار 7 هزار دلار می باشد که اگر هر دلار را 12 هزار تومان در نظر بگیریم 84 میلیون تومان می شود در نظر بگیرید که قیمت بیت کوین بالا و پایین دارد و حتی در 1 سال گذشته به 18 هزار دلار هم رسیده است !! و طبق نظریات کارشناسان تا پایان سالن 2018 احتمال اینکه هر بیت کوین به بالای 20 هزار دلار برسد زیاد است.

 

دریافت بیت کوین رایگان

جهت دریافت ، ویدئوی زیر را به صورت کامل مشاهده و اجرا نمایید:

 

 

لینک اعلام شده در ویدئو

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.