قانون میتوز را یاد بگیرید و ببینید چطور شما را پول دار می کند

۱,۶۴۴

قانون میتوز در علم ثروتمند شدن معنی و مفهوم بسیار مهم و جذابی دارد و می‌توان با استفاده از این قانون بارها به درآمد، ثروت و پول خود افزود. قانون میتوز در علم زیست‌شناسی نوعی تقسیم سلولی است که با نام تقسیم دوتایی نیز شناخته می‌شود. زمانی که یک سلول شروع به تقسیم شدن می‌کند طی مراحلی تبدیل به دو سلول کاملاً شبیه به سلول اولیه می‌شود. در نظر بگیرید یک سلول تبدیل به دو سلول با همان ویژگی‌ها، خاصیت و شکل و اندازه می‌شود. این‌یک قانون قدرتمند در آفرینش است. قانونی که طی آن جهان آفریده‌شده و وسعت یافته است.

قانون میتوز با نام سود مرکب نیز شناخته می شود. قانون میتوز قانون دوبرابر کردن سرمایه است. به همین نسبت، محاسبه ی سود مرکب درآمد و در ادامه یک سرمایه گذاری اصولی را با روش سود مرکب و قانون میتوز می توان به راحتی درک کرد.

با قانون میتوز ، شما پول دار می شوید

[member]

هیچ تفاوتی نمی کند، شما توانایی دوبرابر کردن درآمدتان را دارید. از درآمدهای خیلی کم گرفته تا درآمدهای خیلی بالا. این کار نیاز به ورزیدگی دارد. که به مرور زمان و تمرین در فروش می توان آن را یاد گرفت. استفاده از روش های نوین کسب و کار به راحتی می توان این کار را انجام داد. افزایش درآمد از طریق روش های نوین کسب و کار یکی از پیشنهاد های من به شماست.

در هر کسب و کاری که هستید، روش های نوین کسب درآمد را به کارتان اضافه کنید. استفاده از کسب و کارهای اینترنتی یکی از بهترین اقدامات در این زمینه است. افراد بسیاری در این زمینه مهارت ندارند. این مهارت با وجود فراگیری بسیار زیاد نیاز به آموزش دارد. آموزش کسب و کار اینترنتی یکی از مهمترین و قوی ترین اهداف تیم آموزشی ماهان تیموری است. چراکه ما معتقدیم باید به روز باشیم و از روش های نوین ثروت آفرینی برای افزایش درآمد و ثروت خود استفاده کنیم.

این کار در عین سادگی نیاز به آموزش دارد تا از فوت و فن های آن برای بالابردن درصد فروش و افزایش درآمد استفاده کنید. بازار خرید و فروش برای هر کسب و کاری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که باید به آن توجه کنیم. شاید بپرسید: چطور می توانیم در بازار کسب و کار خودمان اولین باشیم؟

همیشه باید در همه جا حضور داشته باشید!

من معتقدم در هر کسب و کاری که هستید باید تمام شیوه های کسب درآمد را داشته باشید. فروش فیزیکی، شبکه های مجازی، فروش اینترنتی و… . برای رسیدن به درآمد مدنظرتان باید چاره ای بیاندیشید. تبلیغات کنید، معرفی شوید. تولید یک محصول و ارائه ی یک خدمات هر چقدر هم عالی باشد نیاز به معرفی و شناخته شدن دارد. پیشنهاد می کنم سری به کلوپ میلیاردرها ی سایت بزنید و بخش نوابغ تبلیغات را حتما ببینید.

استفاده از قانون میتوز در کسب درآمد با شیوه های مختلف کسب درآمد و افزایش درآمد دارد که سعی کردیم به چند نکته ی آن به طور مختصر اشاره کنیم.

یکی از مهم‌ترین قوانینی که می‌توان در کنار قانون میتوز به آن اشاره‌ کرده قانون تکامل است. قانون تکامل همان قانونی است که در اطرافمان آن را می‌بینیم. همه‌چیز در حال کامل شدن است. مثبت یا منفی، فرقی نمی‌کند سمت‌وسو را ما تعیین می‌کنیم؛ بنابراین سعی کنید به سمت مثبت هر چیز قدرت داده و آن را کامل کنید. دقیقاً مانند جورچین به‌هم‌ریخته که به‌مرور آن را کامل می‌کنیم. چه این جورچین تصویر فقر باشد و چه ثروت، فرقی نمی‌کند این را ما تعیین می‌کنیم.

و اما قانون میتوز در کسب ثروت و افزایش درآمد چه جایگاهی دارد؟ قانون میتوز مهم‌ترین قانون در کسب ثروت است. به‌طوری‌که می‌توان گفت روند کسب ثروت، همان قانون میتوز است. درواقع در ابتدا باید درآمدتان را دو برابر کنید و در مرحله‌ی بعدی نیز درآمدتان را دو برابر کنید و … .

این شکل به‌طور کاملاً واضح قانون میتوز را نمایش می‌دهد. درآمد شما نیز به همین شیوه افزایش پیدا می‌کند.

در ابتدا باید درصدد افزایش درآمدتان تا دو برابر باشید. در این صورت طبق قانون درست عمل کرده‌اید. برای مثال اگر ماهیانه یک‌میلیون تومان درآمد دارید باید به فکر دو برابر کردنش باشید.

برای اینکه درآمدتان را دو برابر کنید باید چه‌کار کنید؟ چه ایده‌هایی برای افزایش درآمدتان دارید؟ اگر در مجموعه و سازمانی مشغول به کار هستید، سعی کنید با فردی که حقوقی دو برابر شما می‌گیرد، صحبت کنید و عملکردش را و شیوه کارش را بررسی کنید. از او بخواهید کمی از کارهایی که انجام می‌دهد، مهارت‌هایی که دارد و … با شما صحبت کند. سعی کنید قابلیت‌های خودتان را بالا ببرید تا به آن جایگاه برسید.

افرادی هم که کسب‌وکار شخصی خودشان رادارند، به بررسی کسب‌وکارهای بالاتر از خودشان بپردازند؛ همیشه به این توجه کنید: هیچ کسب‌وکاری غیراصولی و بدون برنامه‌ای خاص رشد نکرده است بلکه پشت هر رشد و پیشرفتی تدبیری، عملکردی و قانونی وجود دارد که با آگاهی از آن‌ها شما نیز می‌توانید به آن دستاوردها برسید.

[/member]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.